طراحی سایت

هر کسب کار یک وبسایت

طراحی سایت حرفه ای وفرشگاهی در اصفهان باقیمت مناسب و درجه 1

طراحی سایت برای کسب‌ و کارهای سنتی یه امر ضروریه. این روزها با تعطیلی گاه‌ و‌ بیگاه مغازه‌های سنتی به دلایل مختلف سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کارت میتونه باشه که هیچ‌ وقت تعطیل نمیشه.

شرکت آترین داده وب این افتخار رو داره تا با تمامی شما عزیزان در زمینه های مختلف همکاری نموده و به یمن داشتن تیم کاری پر تجربه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن رو در زمینه طراحی و ساخت سایت و دیگر خدمات در اختیار شما و کسب و کارتون قرار بده و به اوج برسونه

قدم اول را با یک طراحی سایت خوب بردارید

در دنیای دیجیتال، وب سایت شما ممکن است مهمتر از ویترین فروشگاه شما باشد. با یک طراحی خیره کننده، برند خود را به بهترین شکل نشان دهید و بین خود و رقبایتان تمایز ایجاد کنید. با خدمات طراحی وب سایت آترین داده وب ، طراحی متفکرانه و خلاقانه را تجربه خواهید کرد که توسط حرفه ای ها ایجاد شده است. وب سایت شما باید عملکردها را با زیبایی هماهنگ کند و بازدیدکنندگان را برای کاوش در صفحات ترغیب کند. این یک اقدام متعادل کننده دقیق بین سودمندی، زیبایی شناسی و نتایج ملموس است. خدمات طراحی وب سایت آترین داده وب می تواند به شما کمک کند این تعادل را برقرار کنید و وب سایتی ایجاد کنید که به برند شما هویت و شخصیت ببخشد. تیم طراحی و توسعه وب ما از آخرین استانداردهای سئو و تجربه کاربری برای طراحی وب سایت های متناسب با هر تجارت و کسب و کاری استفاده می کند. به عنوان آژانسی که با مشتریان مختلفی در طیف گسترده‌ای از صنایع، از جمله مراقبت‌های بهداشتی، فناوری، نرم‌افزار، مالی، تولید، آموزش و غیره کار می‌کند، ما دانش کافی برای ارائه خدمات حرفه‌ای طراحی وب سایت به برند شما را داریم. چه به سایت فروشگاهی، چه سایتی برای ارتقای خدمات B2B یا هر نوع وب سایتی که نیاز داشته باشید، ما آماده کمک هستیم.

میدونی چرا خیلی از افراد یا حتی خود تو باعث شده نری سمت طراحی سایت؟ همین بحث اطلاع نداشتن از قیمت طراحی سایته.

در جوابش باید اینو بگم که:

نمیشه عدد دقیق گفت که یه نسخه باشه برای همه وبسایت ها.چون واقعا به نوع سایت (فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی یا ….)، امکاناتش (مثلا پنل پیامکی، سایت دو زبانه و…) و اون شرکت یا شخصی که باهاش صحبت میکنی داره. ✅

هیچ نرخ و مصوبه خاصی هم نداره و این یخرده سخت ترش کرده. اما خب من برای هر مدل سایتی که وجود داره برات شفاف سازی میکنم تا بتونی بهترین تصمیم رو بگیری.

برای اینکه اینو درک کنی یه جدولی رو آماده کردیم تا بتونه بصورت کلی بهت کمک کنه.

پلن های مناسب کسب و کار شما

جهت مشاوره تماس بگیرید

قیمت طراحی سایت

سایت شرکتی
مناسب شرکت های نوپا

10

میلیون به بالا

دامنه .ir . com
طراحی صفحات اصلی
آموزش مدیریت سایت
فضای میزبانی 2 گیگابایت

سایت پیشرفته

مناسب کسب کار های کوچک و متوسط 

15

میلیون به بالا

دامنه .ir و .com
طراحی صفحات اصلی
آموزش مدیریت سایت
فضای میزبانی 5 گیگابایت
قابلت فروش آنلاین
قابلیت 1 ایمیل اختصاصی
اینماد و درگاه پرداخت

سایت حرفه ای

مناسب کسب کارهای حرفه ای

20

میلیون به بالا 

دامنه .ir و .com
طراحی صفحات اصلی
آموزش مدیریت سایت
فضای میزبانی 10 گیگابایت
قابلت فروش آنلاین
قابلیت 2 ایمیل اختصاصی
اینماد و درگاه پرداخت
قابلیت 2 زبانه بودن
پنل پیامکی