چرا لوگو داشته باشیم

لوگو یا آرم اولین جنبه ی بصری برند شما و اساسی ترین عنصر برندینگ است. یک لوگو کوچک به معرفی اسم برند و خلاصه ای از فعالیت شما میپردازد. به این ترتیب، لوگو به برند شما کمک میکند تا به سادگی در ذهن مخاطب نفوذ کند و ماندگار شود. برای موفقیت در کسب و کار طراحی لوگو حرفه ای الزامی است!

طراحی لوگو در اصفهان کارت ویزیت سفارش لوگو سطح 1 تعرفه لوگو

با طراحی ارم اختصاصی، میتوانید لوگو را به نام خود یا شرکت خود در ثبت اسناد ایران ثبت کنید. برای ثبت لوگو قوانین خاصی وجود دارد که طراحان آترین داده وب با دقت به آن توجه خواهند کرد. استفاده از لوگو اختصاصی آترین داده وب این قابلیت را برای شما خواهد داشت که به راحتی لوگوی خود را ثبت کنید.

با ثبت لوگو، دیگر از کپی شدن برند و لوگو خود اطمینان خواهید داشت و در صورتی که از لوگو شما در سایت یا پیجی استفاده شود می توانید پیگیری قضایی کنید.

سفارش لوگو خودت رو بده

 طراحی لوگو در اصفهان کارت ویزیت سفارش لوگو سطح 1 تعرفه لوگو

سفارش لوگو یکی از موضوعاتی هست که صاحبان کسب و کار در ابتدای کارشان درگیر آن هستند. این موضوع بسیار مهم هست و باید اهمیت ویژه ای به آن بدهیم. ما با داشتن لوگوی حرفه ای می توانیم کسب و کار خودمان را توسعه بدهیم و اعتماد مخاطبین را در شبکه های مجازی و پیج اینستاگرام خودمان جذب کنیم.همان طور که می‌دانید جذب اعتماد مساوی است با فروش و فروش بیشتر باعث رونق کسب و کار میشود.

اگر بخواهیم به این موضوع کمی جزئی نگاه کنیم باید در نظر داشته باشیم که لوگوی ما بتواند برای برند ما شخصیت ایجاد کند. افراد که لوگوی ما رو میبینند به شخصیت و نوع خدمات‌دهی برند ما پی ببرند. این موضوع در هر کسب و کاری صدق می‌کند و حتماً باید رعایت شود. برای مثال اگر شخصیت برند ما جدی هست، بهتر است در لوگویمان از رنگ هایی که نشانگر همین موضوعی است استفاده کنیم.

یکی دیگر مشخصه های لوگوی خوب این هست که بتواند به راحتی در ذهن مخاطب جای بگیرد. اینکار باعث افزایش اعتبار برند ما میشود. اگر این موضوع در لوگوی ما گنجانده بشود به راحتی میتوانیم برندمان را معروف کنیم و از این طریق فروشمان را زیاد کنیم. 

هزینه ای که برای تبلیغات می کنید، در واقع یک سرمایه گذاری بسیار مهم است که تعیین می کند کار شما تا چه حد به موفقیت عمومی نزدیک می شود. در دوران حاضر، تبلیغات بیش از هر زمانی، اهمیت یافته و محتوای تبلیغاتی حرف اول را می زند.

ماندگارترین شیوه تبلیغاتی، همان طرح لوگو برند تجاری است. در واقع لوگو، نه تنها مانند یک مهر شکیل اعتباری بر قامت تبلیغات از جمله بسته بندی محصولات و پک ارائه خدمات، می درخشد بلکه خود به تنهایی، نوعی تبلیغات بصری است که می تواند حافظه را تحریک کند و تجلی بخش تمام خاطرات دلنشین برای مخاطب باشد برای مثال، آرم یا همان لوگوی کوکاکولا چه خاطرات نوستالژیکی را برای چندین نسل، یادآور نمی شود و همین یادآوری، کشش و گرایشی را در مخاطب ایجاد می کند تا دوباره با برند کوکاکولا برای تداعی اوقات خوش گذشته و بازآفرینی لحظه های شاد تازه، همراه شود. و این است اهمیت سفارش لوگو به عنوان درخشان ترین تصویر در حافظه بصری عموم مردم.

طراحی لوگو برای برند،به چند فاکتور بستگی دارد از جمله مهم ترین فاکتورها که مربوط به مبلغ قابل پرداخت برای سفارش لوگو است. اینکه چه مقدار برای لوگوی خود در نظر دارید به طرح و کیفیت کار نهایی مربوط است. همیشه قیمت بالا به معنای کیفیت بهتر نیست و به صرفه بودن هزینه در کنار کیفیت کار، بخشی از مدیریت سرمایه است.

طراحی لوگو در اصفهان کارت ویزیت سفارش لوگو سطح 1 تعرفه لوگو

کاربران داده وب در مورد آن چه می گویند؟

من برای یک استارت آپ به لوگو نیاز داشتم و فرصت کافی برای مذاکره با یک طراح و طی کردن فرآیند روتین سفارش طراحی لوگو نبود. داده وب به من برای ساخت آسان نشان تجاری کمک کرد.

قبلا از نرم افزارهای طراحی لوگو استفاده کرده بودم اما هیچ کدام به اندازه لوگوهای داده وب کاربرپسند نبودند. ابزارهای موجود در ویرایشگر داده وب بسیار کاربردی و استفاده از آنها آسان است.

یک آرم مناسب برای کارت ویزیت نیاز داشتم و نمیخواستم هزینه زیادی برای طراحی لوگو به گرافیست بپردازم. با جستجو داده وب را پیدا کردم و در چند دقیقه آرم و فایلش را دانلود کردم.